Bir Netflix faydası

Artık herkesin evinde öyle ya da böyle bir kanal aboneliği mevcut. Gerek Netflix, gerek başka yayın organları üzerinden aylık ücretler ödeyerek bi yayın satın alıyor ve izliyoruz. Hatta dizilerimizi, filmlerimizi zaman zaman programlar hale geldik.

Hal böyle olunca zaman zaman içerikler yeterli gelmemeye başlıyor. Bundan da kötüsü, ne izleyeceğine karar verememek. Netflix kütüphanesinde dakikalarca dolaşıp ne izleyeceğinize karar veremedikten sonra hiç bir şey izlememeyi seçtiğiniz olmuştur. Bugün bulduğum bir web sitesi sayesinde bu sorununuza bir çözüm üretmiş olacağım.

En azından Netflix üzerinde.

Netflix Codes, Netflix veritabanındaki medyaları öyle güzel bir şekilde kategorilendirmiş ki, aradığınız türü irdeleye irdeleye bulabiliyorsunuz. Örneğin aramaya “ormanda geçen cinayet hikayesi” gibi absürt cümle yazdığınızda bile sizler için uygun içeriği bir şekilde bulup çıkarıyor ve listeliyor.

Yapmanız gereken tek şey tarayıcınız üzerinde Netflix’de online olmak. Kategori listesinden istediğiniz içeriği kolayca bulabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *