World of Warcraft farkı

Şimdiye kadar kaç online oyunla tanıştınız? Kaç oyunun başından gerçekten sadece tuvalete gitmek için kalktınız? Bu soruya cevabınız 1 ise, hali hazırda World of Warcraft ile tanışıyorsunuz demektir.

Wow aslında başladığınıza mutlu olacağınız, ancak bir o kadar da pişmanlık duyacağınız cinsten.

Role playing olayına en büyük yatırım ile karşı karşıyayız aslında. Diğer oyunlarda olduğu gibi gerekli donanımı alıp hurra savaşa yapmak yerine ciddi bir senaryo içerisinde görevlerinizi yerine getiriyorsunuz. Takım oyununu daha ilk andan öğrenmeye başlıyor, rolünüzü benimseyip üstleniyorsunuz. Belli bir seviyeye geldikten sonra ise olay tamamen keyfinize kalıyor.

Savaşmak mı istiyorsunuz? Özgürsünüz. Paraya mı ihtiyacınız var? Yapabileceğiniz bir sürü meslek var. Kendinize birini seçip, yeteri kadar karakterinizi mesleğiniz üzerinde geliştirebilir ve para kazanabilirsiniz.

Tabi ki role playing alanı bu kadarla kısıtlı değil. Girdiğiniz dungeonlarda yanınıza atanacak takım arkadaşlarınızdan biri çoktan kendi karakterini benimsemiş olabilir. Chat üzerinden gelen mesajları dikkatli okumanızda bu yüzden fayda var.

Hali hazırda ücret ödemeden, sorunsuz bir şekilde oyununuzu oynamak isterseniz www.warmane.com adresi üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *